Data stosunku a zapłodnienie

Mam pytanie jak lekarz powiedzial ze do zaplodnienia doszlo 1 wrzesnia to ..ile dni max po stosunku dochodzi do zaplodnienia jak 1 wrzesnien to wczesniej w sierpniu ile dni musialo byc zeby doszlo do zaplodnienia

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, lekarz najprawdopodobniej określił 1. września jako datę owulacji, dni płodne (czyli największa szansa na zapłodnienie) to najczęściej -4 +3 dni od owulacji, czyli (jeżeli o to chodzi w tym pytaniu) stosunek miał miejsce pomiędzy 28.08, a 4.09.