Decidua et villi placentae cum necrosi et inflammatione w wyniku badania

Bardzo proszę o przetłumaczenie i wytłumaczenie rozpoznania badania hist-pat. Decidua et villi placentae cum necrosi et inflammatione. Badanie zostało przeprowadzone po zabiegu łyżeczkowania, miałam poronienie zatrzymane- zero objawów. Dopiero podczas kontrolnej wizyty w 13 tyg. dowiedziałam się że serduszko mojego maleństwa nie bije.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Doczesna i kosmki łożyska z martwicą i zakażeniem (procesem zapalnym).
Do poronienia mogło dojść na skutek w/w procesów.