Delikatne plamienie po pettingu

Witam. Mam problem.

Dziewiątego sierpnia dostałam okres, w dniach 28-30 uprawiałam z chłopakiem petting. Wczoraj powinnam dostać miesiączkę, jednak nadal jej nie mam. Czy jest możliwość zajścia w ciążę przez petting? Dodam, że moj partner dotknął kilka razy swojego członka "poprawiając go", a następnie dotykał mnie. Możliwe, że na jego palcach znajdowały się jakieś niewielkie ilości śluzu.(chociaż on twierdzi, że nie zauważył, żeby miał mokre dłonie). Aha, po pettingu pojawiło mi się delikatne plamienie, jakby śluz z domieszką krwi, czy mogło ono powstac na skutek intensywnych pieszczot? Czy też są inne przyczyny? Ponadto zauważyłam u siebie nieco nabrzmiałe piersi, na których widać (szczegolnie wieczorem) niebieskie żyły. Wiem, że często są one oznaką ciąży.

Bardzo proszę o odpowiedz i z góry za nią dziękuję.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Z pani opisu wynika, że nie ma szans, aby mogła Pani zajść w ciążę w tym cyklu. Jeśli pieszczoty były bardzo intensywne, mogło jednak dojść do naruszenia błony dziewiczej, co spowodowało obecność krwi w wydzielinie z pochwy. Miesiączka nie musi zawsze pojawiać się "jak w zegarku". Powiększenie i bolesność piersi to normalne oznaki zbliżającej się miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie!