Depilacja dzięki zastosowaniu kremu

Witam mam pytanie dotyczace stosowania kremu do depilacji. Otóż jak nałoże krem na skóre odczekam ile jest wymagane i czy mogę zamiast szpatułki użyć zwykłej maszynki do golenia by zdjąć ten krem i prz okazji zdjąć ze skóry włoski które zostały usniete przez krem?bo słyszałam że do niektórych kremów do depilacji dołaczona jest maszynka zamiast szpatułki. I czy taka maszynka sprawi że efekt depilacji bedzie lepszy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na tym forum odpowiadają na pytania lekarze, psycholodzy i dietetycy. A to pytanie powinno być skierowane do kosmetyczki...