Depilacja miejsc intymnych a ryzyko infekcji

Witam. Chciałabym wydepilować miejsce intymne ale nie wiem czy to bezpieczne. Czy wydepilowane to miejsce nie jest bardziej narażone na infekcje niż porośnięte włosami?

Witam serdecznie. Depilacja miejsc intymnych jest jak najbardziej bezpieczna. trzeba tylko wybrać odpowiednią metodę usunięcia włosów, co jest związane z kondycją i rodzajem skóry. Myślę też, że po depilacji okolica bikini nie będzie narażona na infekcje bardziej niz przed depilacją. Pozdrawiam.