Depresja a podejrzenie ChAD

Witam. Mam depresję, mam terapeutę jest dużo lepiej,Mam za sobą wykorzystanie seksualne w dzieciństwie,potem wypadek, który ogranicza moją sprawność. Ostatnio usłyszałam, że mogę mieć chorobę dwubiegunową,bo po zakończeniu jakiegoś etapu terapii mam więcej energii do życia, np zaczęła się odchudzać i chodzić na siłownię - schudłam, potem domykamy nowego problemu na terapii mam spadek formy, przytyłam,czuje się zmęczona i bez energii, aż do zamknięcia kolejnego etapu tak było 2x Czy mam ChAD

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Najlepiej porozmawiać z własnym terapeutą skąd takie podejrzenia.
Z samego Pani opisu nie wynika, żeby to były stany (hipo)maniakalne.