Depresja a tarczyca

depresja a tarczyca.czy problemy z tarczycą mogą powodować i jest sie bardziej odatny na deresję ktora niestety jest lekooporna,narazie jestem diagnozowana ale wyszło ze moja tarczyca jest niby ok bez guzków itd ale za mała objętosc bo 8,9 ml

Zaburzenia endokrynologiczne, szczególnie związane z tarczycą mogą powodować zaburzenia nastroju. Warto zdiagnozować się do końca i wtedy dopytać lekarza, czy potrzebna będzie konsultacja psychiatryczna.