Depresja i kłopoty finansowe u dziewczyny po rozstaniu

Witam mam taki problem w zasadzie moja kobieta rozstalismy sie nie dawno twierdzi ze ma depresje ma toszke dlugow z ktorych nie moze wyjsc co mam robic by jej pomoz i yc z nia nadal

Witam,
długi to nie jest specjalnośc psychologa,
ale rozumiem,że mozna czuć się niezręcznie,gdy warunkiem związku jest spłacanie długów partnera.Takie przesłanie odczytuję z komentarza Pana partnerki,więc pozostaje mi uczulić Pana na tego rodzaju szantaż emocjonalny i zamiast mu ulec natychmiast,odczekać trochę,a następnie ustalić wspólnie zasady ,według których znajomośc ma szansę trwać.
Pomocna byłaby wizyta u terapeuty,bo być może przydatna byłaby praca nad podniesieniem własnej samooceny u Pana.
Pozdrawiam i zapraszam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza