Depresja, nerwica, zaburzenia nerwicowe, alergia

Mam depresję i nerwicę,zaburzenia nerwicowe,alergie,astmę,zaburzenia schizotypowe i leczę się psychiatrycznie od roku,a psycholog mi nie pomaga, chodzę na terapię,ale nadal mam takie same problemy bo nic mi ta terapia nie pomaga.Biorę na noc olanzapinie i nic z tego,nadal mam kłopoty ze snem,przewracam się z boku na bok i mówię do siebie wewnętrznym głosem w myślach.Mam 24 lata,ale zniszczono mi życie i nic mnie nie cieszy:( jestem bez pracy i bez kobiety a to straszne:(życie jest za ciężkie.

Witam. Jeśli dotychczasowa terapia okazuje się nieskuteczna należy rozważyć zamianę olanzapiny na inny lek. Proszę pozostać pod stała opieką prowadzącego psychiatry.

Dzień dobry!

O wszystkich swoich wątpliwościach, obawach i oczekiwaniach warto mówić psychologowi i psychiatrze prowadzącemu. Jak Pan uważa, co mogłoby Panu pomóc? Jaki rodzaj działań, jaka zmiana miałaby się wydarzyć, żeby poczuł się Pan lepiej? Czego oczekiwałby Pan od swojego terapeuty?

Pozdrawiam!