Depresja po stracie ukochanej osoby

Minęło trzy miesiące od śmierci mojego partnera, nie potrafię tego zaakceptować. Czuję się przemęczona,nie mam na nic ochoty. Plączę gdy o Nim myślę,chodzę codziennie na cmentarz i to tak strasznie boli. Czy to normalne , bylismy ze sobą rok . Bardzo szczesliwy rok

Witaj! Jest to normalne uczucie. Każdy przeżywa traumę inaczej i w różnym odstępie czasu. Proponuję abyś wiele rozmawiała z rodziną, przyjaciółmi - po prostu trzymała kontakt (zapełniła pustkę a nie się w niej pogrążała).

Pozdrawiam serdecznie. Jeśli będziesz miała ochotę porozmawiać o tym i skonsultować to bezpośrednio to zapraszam do kontaktu.
http://psychopedagog.eu