Depresja poporodowa i brak poprawy po stosowaniu leków

diagnoza depresja poporodowa. Lek seronil 20mg. Jeszcze gorzej, co ja zrobiłam głupia, chciałam być super, fajna, pobrać trochę leków i będzie bomba, jaka ja egoistka. Mysli s, lek przed tymi myslami, leki antycypacyjne, lek przed tzm ze zglupieje, ze cos dzieciom zrobie, zastanawialam sie czy ja je kocham, myslalam ze nie przezyje. kolejna wizyta faxolet 75 mg. lekka poprawa przez 2 tyg, bez lékow. i znow tragedia. 3/4 dnia mysle ze nie ma dla mnie ratunku bo ja taka jestem, roznosi mnie wewnet

Witam,
zachęcam do podjęcia psychoterapii. Leki działają na objaw, psychoterapii pozwala dojść do przyczyny występujących dolegliwości. Połączenie psychoterapii z farmakoterapią daje dobre rezultaty. Proszę też uzbroić się w cierpliwość, ponieważ leczenie musi trwać trochę i nie ma natychmiastowych efektów.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

W przypadku depresji oprócz farmakoterapii konieczna jest psychoterapia, która pozwoli poradzić sobie nie tylko z objawami, ale także z ich przyczynami. Pozwoli na zmianę, która jest konieczna. Zachęcam do umówienia się z psychologiem, psychoterapeutą.