Depresja typu anorektycznego

cierpię na bulimię typ anorektyczny, depresję, zaburzenia emocjonalne, alkoholizm, i bezpłodność! czy ktoś pomoże mi w tym zas.... kraju bo straciłam już wiarę w ludzi! chcę skończyć ze sobą i z tym piekłem!!

Dzień dobry!

Pomoc znajdzie Pani m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Poradni Zdrowia Psychicznego, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Pomorskim Centrum Psychotraumatologii, Ośrodku Terapii Uzależnień, Centrum Praw Kobiet itp. Od lekarza pierwszego kontaktu może Pani otrzymać skierowanie do psychologa lub psychiatry, szpitala psychiatrycznego. Bezpłatny, całodobowy telefon zaufania to 116 123 Telefon zaufania dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania to (022) 632 08 82.

Pozdrawiam!

Bez pani współudziału i determinacji w leczeniu i terapii nie uda się. Proszę w trybie pilnym podjąć leczenie psychiatryczne oraz psychoterapię. Miejsca, gdzie może Pani skorzystać wskazała przedmówczyni