Diagnoza schizofrenii paranoidalnej a nerwica lękowa

Schizofrenia czy Nerwica Natręctw nie wiem.Mam 20lat i lecze sie psychiatrycznie na schizofrenie paranoidalną w poradni byłem kilka razy tam psychiatra z diagnozował umnie schizofrenie paranoidalną i w szpitalu tez z diagnozowano schizofrenie paranoidalną ale nie jestem pewien co do swojej choroby moje objawy jak by nie pasowały do tej schizofreni bo objawy są takie jak natręctwa rózne jak skrzywdzenie kogoś brutalnie czy jak woda sie gotuje i sie zagotuje to mam przymus kogoś oblać.Nerwica N.?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan o swoich wątpliwościach z lekarzem prowadzącym, który zna Pana historię leczenia osobiście.

Zgadzam się z przedmówcą. Próżno jest szukać odpowiedzi na Pana pytanie w internecie. Ma Pan indywidualny tok leczenia. Proszę stosować się do zaleceń swojego lekarza oraz jemu zagadać pytania, gdyż zna Pański problem zna od podszewki.