Dieta dla grupy krwi A rh+ i codzienny trening cardio

Witam czy dieta z grupy arh+ jest dobra dla osiagniecia wagi 87kg. Teraz mam 103kg? oczywisice z codziennym treningiem cardio bez silowni. pozdrawiam Krzysztof.

Witam, nie ma doniesień naukowych o skuteczności diety zgodnej z grupą krwi. Zachęcam do zapoznania się ze sprawdzonymi zaleceniami żywieniowymi (np. Instytutu Żywności i Żywienia).
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska