Dieta dla młodej dziewczyny a ćwiczenia

Jestem dziewczyną ktora zaczęła ćwiczyc ale każdy wie ze cwiczenia tylko nam to fajnie wszystko zrobi zbuduje tłuszcz ale najważniejsza jest doeta . Takze jakie składniki najlepsze są w trakcie diety jakas redukcja czy jak. Najważniejsze są węglowodany i białka ?

 Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Najważniejszy jest dobrze zbilansowany jadłospis, który uwzględnia zindywidualizowane zapotrzebowanie organizmu. W tym celu należy udać się do dietetyka, by ustalił odpowiednio zbilansowane menu do Pani aktywności fizycznej.

Zachęcam do kontaktu
Sylwia Ogrodowczyk
http://dbamodiete.pl/dieta-on-line/

Witam, niestety nie da się określić Twojego zapotrzebowania kalorycznego, białkowego czy węglowodanowego ponieważ podałaś za mało informacji. Nie podałaś swojej masy ciała, wzrostu ani rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Zachęcam do konsultacji z dietetykiem, który ustali Twoje zapotrzebowanie na poszczególne składniki i dostosuje dietę do aktywności fizycznej.
Pozdrawiam
dietetyk Justyna Siwek