Dieta i ćwiczenia fizyczne dla 18-latki

Mam 18 lat wazy ok. 55 kg, ile powinnam.spozywac kalorii ile gram białka, weglowodanow i tłuszczów aby schudna 0.5 kg tygodniowo? Dodam ze mam.chorobe hashimoto i moje ciało ma jakby wodny celulit, chcialabym się tego pozbyć ćwiczeń również ponad 3 razy w tygodniu po 30 min.

białko do końca 18.r.ż. 1,1g/kg/m.c. czyli ok 60g.
Tłuszcz 35% z ... własnie to w ciemno cięzko oszacowac, ale zapewne około 40g przy diecie 1000kcal
Węglowodany fizjologicznie czyli 100g (reszta z kcal)

Pamiętaj aby po zakończeniu diety powrócić do jadłospisu normo kalorycznego.