Dieta i ćwiczenia na powiększenie piersi

Są jakieś specjalne ćwiczenia lub dieta na powiększenie piersi? Może jakieś sprawdzone tabletki?
ponad rok temu

Dzień dobry,
Na wielkość piersi wpływają czynniki genetyczne, układ hormonalny, stan odżywienia organizmu (kiedy chudniemy piersi maleją pierwsze) i oczywiście mięśnie, które unoszą piersi, a te stają się bardziej jędrne.
Odżywiaj się zdrowo, dostarczaj organizmowi wszystkie składniki odzywcze oraz wykonuj ćwiczenia ujędrnające piersi. Niestety po ćwiczeciach piersi nie urosną, ale będą bardziej jędrnę i kształtne. portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-ujedrniajace-biust, http://portal.abczdrowie.pl/ujedrnianie-piersi.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek