Dieta i ćwiczenia odchudzające dla 24-latki

Dzień Dobry Pani .Mam na imię Jola i mam 24 lata , wzrost 172 a waga 75 kg .I właśnie pisze tutaj bo znalazłam ta stronkę gdzieś Internecie .I właśnie mam problem bo mam troche boczki i brzuszek i chciała bym trochę schudnąć do lata i jaką pani mi proponuje Dietę i jakie ćwiczenia? wiem tylko ze w ciagu jednego dnia można jeść 5 małych siłków i nie jesc kolacji po 18.00 ale chociaz jabłko mmozna po 18 zjeść czy juz nic nie jesc po 18 godzinie ? .I wlasnie chcem żeby pani mi jakąs diete dała

Witam serdecznie.
Pani BMI wskazuje na lekką nadwagę. Wstępnie zalecałabym zmianę nawyków żywieniowych + zwiększenie aktywności fizycznej (ćwiczenia, basen, taniec, rowerek stacjonarny). Proszę pamiętać, że liczy się regularność. Odsyłam do mojej strony www.diet-coaching.xaa.pl znajdzie Pani na niej przykładowy jadłospis, wskazówki dietetyczne oraz kontakt do mnie.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Dietę ustala dietetyk po ok. 2h konsultacji. Nie da się tego zrobić w prostej odpowiedzi na pytanie. Po 18 można jeść - nie koniecznie jabłka. Wszystko zależy od Pani trybu życia upodobań i nawyków żywieniowych.