Dieta w alergii pokarmowej

Witam Mam 13 lat, 161 cm wzrostu i 61-62kg wagi. Na początku 2009 roku byłem u dietetyka (waga 76kg) i zrobiłerm badanie krwi i wykazało co mi szkodzi a co nie - byłem w szoku, nie mogłem jeść chleba, mięsa, mleka itp Dostałem dietę przez parę mięsiecy ciągle się trzymałem i schudłem, ale potem zrezygnowaliśmy z wizyt u dietetyka bo drogo kosztowało a i tak chudłem, zacząłem jeść chleb czarny, pierś z kurczaka, mleko na śniadanko itp schudłem 3 kg, teraz waże tyle co napisałem na początku :P Chcę jeszcze schudnąć, ale nie wiem czy powrócić do tej diety, obrzydła mi kompletnie, sami zobaczcie : na śniadanie porcja ryżu brązowego z pietruszką ;O i koniec ;p i takie sa posiłki podobne, doradzcie mi cos, na internecie przeczytalem ze alergia pokarmowa moze byc stala i moze przechodzic, i czesta przyczyna jest alergia na mleko krowie to ja w koncu nie wiem co mam jesc ;p bo teraz jem troche mlecznych rzeczy itp Przeciez mleko ma dużo witamin itp, wiem, że ma laktoze ale ograniczam takie mleczne jedzenie do minimum ;P Poradzcie mi cos ! Pozdrawiam

Moja rada jest taka, żebyś jadł to, po czym się dobrze czujesz. Jeśli się okazało, że możesz jeść chleb razowy to jedz go. Natomiast jeśli będziesz próbował nowych rzeczy, to zawsze pamiętaj o tym, żeby zjeść najpierw odrobinę nowego produktu. Jeśli okaże się, że nie masz reakcjoi alergicznej to znaczy, że możesz zjeść tego więcej. Pamiętaj także aby obserwować reakcje swojego organizmu. Czasem alergie mają taki przebieg, że zauważa się je, gdy są już zaawansowane.