Dieta węglowodanowo-białkowa: jak ją odpowiednio dobrać?

Chcialam się dowiedzieć czy przykładowa dieta węglowodanowo-białkowa pozwoli mi schudnąć 5-6 kg przy jednoczesnym chodzeniu na siłownię i stosowaniu odżywek wspomagających odchudzanie? Oto jadlospis: Śniadanie: 1 jajko, kromka razowego chleba (kromka razowego chleba z szynką, z twarogiem i pomidorem, z dodatkiem szczypiorku). Jogurt naturalny przed treningiem. Pierś z kurczaka gotowana/na grillu (bez dodatku tłuszczu), warzywa, trochę ziemniaków albo makaronu żytniego. Po treningu jogurt. Tuńczyk z kukurydzą, jajko oraz kromka razowego chleba (kromka razowego chleba z szynką, kromka z twarogiem i pomidorem, z dodatkiem szczypiorku).  Czy taka dieta bedzie odpowiednia?
ponad rok temu

Witam serdecznie,

niestety podajesz zbyt mało informacji, aby móc określić, czy taka dieta jest dla Ciebie opowiednia. Ważna jest Twoja masa ciała, wzrost i wiek, aby stwierdzić, czy rzeczywiście potrzebujesz odchudzania i jakie jest Twoje dzienne zapotrzeboanie kaloryczne. Jeśli jesteś w wieku dorastania, taka dieta może być dla Ciebie zbyt drasyczna, zwłaszcza jeśli dodatkowo trenujesz.

Pozdrawiam