Dlaczego bolą mnie piersi?

witam. Mam pytanie od czego mogą mi piersi boleć przy dotyku bo byłam u ginekologa to mi nie odpowiedział od czego mogą piersi boleć tylko wypisał mi witamine A+E... czekam na odpowiedź... pozdrawiam...

Witam! Najczęstszą przyczyną bolesności piersi są wahania poziomu hormonów. W tym wypadku warto wykonać oznaczenie poziomu najważniejszych z nich - LH, FSH i prolaktyny. Cennych informacji dostarczyłoby również badanie obrazowe - usg piersi.