Dlaczego bolą mnie sutki?

Witam,
od tygodnia bolą mnie sutki, nie jest to mocny ból, bardziej drażniący. Nie miałam okresu miesiąc i dalej go nie mam. Wcześniej bywały takie sytuacje, że miałam okres co drugi miesiąc, ale w miesiąc w którym nie miałam okresu występowało plamienie, nie boli mnie podbrzusze, tylko sutki.

Naprawdę nie wiem o co chodzi?
Proszę o pomoc!!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

W Pani organizmie dochodzi do zaburzeń hormonalnych, które powodują nieregularności okresu oraz ból piersi. Bez wykonania badań poziomu hormonów i zebrania dokładnego wywiadu możemy jedynie spekulować jaka dokładnie przypadłość jest przyczyną Pani problemów. W celu zdiagnozowania przyczyny i podjęcia ewentualnego leczenia powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, a najlepiej ginekologa- endokrynologa.

Pozdrawiam serdecznie!