Dlaczego boli mnie dolna część brzucha podczas stosunku?

To nie jest dokładnie stosunek. Jestem dziewicą i od dłuższego czasu wraz z chłopakiem próbujemy to zrobić. Gdy jego członek wchodzi cały, pojawia się u mnie straszny ból w dolnej części brzucha. Przez to nie może mi przebić błony. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie!
Ból w trakcie penetracji ma różną etiologię. Ze względu na dziewictwo istnieje prawdopodobieństwo, że ból ma pochodzenie psychogenne, związane z podświadomym lękiem przed ciążą, ponownym bólem, niespełnieniem oczekiwań pacjenta. Być może nie dochodzi także do wystarczającego nawilżenia pochwy na skutek krótkiej gry wstępnej lub zbyt słabych bodźców.
Jeżeli jesteś w stanie wyeliminować podane powyżej przyczyny Twoich dolegliwości proponowałabym udać się na wizytę do ginekologa, który oceni grubość błony dziewiczej a także budowę narządów rodnych.
Pozdrawiam.