Dlaczego często boli mnie brzuch z prawej strony?

Witam, mam 18 lat,176 cm wzrostu i 54 kg, podaje te dane, jeżeli mogłyby być przydatne. Od pewnego czasu około pół roku miałam bardzo silne bóle głowy nie pozwalające się uczyć i wykonywać najprostszych zadań. Ostatnio tj. od jakichś 3 miesięcy mam silne bóle w podbrzuszu z prawej strony powiązane z częstym oddawaniem moczu .Proszę o pomoc ponieważ próbowałam już wizyt u różnych lekarzy i nic nie pomagało, więc nie wiem co mam robić. Jestem w klasie maturalnej i nie chcę tracić tak dużo lekcji jak teraz. Chcę także dodać, że nie ma możliwości, iż jestem w ciąży. Bardzo proszę o pomoc . Z góry dziękuję, Milena

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy są dosyć nieswoiste. Żeby móc cokolwiek powiedzieć o przyczynie, konieczne byłoby badanie fizykalne i badania dodatkowe.

Problem powinien być konsultowany z lekarzami z dziedziny neurologii, endokrynologii, ginekologii i ewentualnie psychiatrii.

Dosyć często takie nieswoiste objawy pojawiają się na podłożu nerwicowym, ale aby to podejrzewać należy wykluczyć inne przyczyny.

Redakcja abcZdrowie.pl