Dlaczego leci mi krew z warg sromowych mniejszych?

Mam 22 lata, od 4 lat uprawiam seks z jednym i jedynym partnerem. Mam problem ostatnio podczas stosunku z warg sromowych mniejszych leci mi krew. Może ma znaczenie to, że ostatnio seks zaczął mi sprawiać przyjemność. Do tej pory mój partner podchodził do tej sprawy czysto technicznie w końcu udało mi się wytłumaczyć mu, że ja potrzebuje pieszczot i czułości. W ten sposób naprawdę jestem podniecona a seks sprawia mi satysfakcję. I tu jest ten problem, że w trakcie stosunku po prostu leci mi krew. I nie jest to lekkie plamienie tylko normalny upływ krwi i nie jest to pierwszy raz. Zarejestrowałam się do lekarza, ale wizytę wyznaczyli mi za 1,5 miesiąca na prywatną wizytę niestety mnie nie stać także zostaje mi czekać. Dodam jeszcze, że po stosunku jedna z warg mniejszych była bardzo opuchnięta i wręcz sina. Stosunek był 2 dni temu, krew przestała się "lać", ale cały czas kapie z tym, że z wyglądu wargi wróciły do "normalności". Taka sytuacja jest tylko w czasie uprawiania seksu (ostatnie 4 stosunki prędzej tego nie było) w innych sytuacjach się to nie pojawia. Poza tym nie mam problemów z nawilżeniem, nie używamy prezerwatyw ani innych lubrykantów, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Na początku myślałam, że to podrażnienie mechaniczne, ale teraz zaczynam się denerwować.

Witam serdecznie!

Opisane objawy wymagają bezwzględnie wyjaśnienia. Być może są związane z urazem mechanicznym - jednak powtarzanie się krwawienia oraz stosunkowo długi okres trwania objawów wymaga kontroli.
Konieczna jest wizyta u ginekologa, proszę jeszcze raz zadzwonić i spróbować przesunąć termin wizyty.

Wskazane jest również wykonanie podstawowych badan laboratoryjnych (morfologii krwi oraz czynników krzepnięcia). Wykonać je można na zlecenia lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam