Dlaczego mam wrażenie, że chce mi się siku podczas stosunku?

W chwilę po rozpoczęciu stosunku (mimo iż mam pusty pęcherz) odczuwam "ból", jakby bardzo mi się chciało siku. Wrażenie to ustępuje po kilkunastu sekundach. Bardzo staram się rozluźnić, ale i tak nie odczuwam już żadnej przyjemności. Gdy kończymy się kochać nie mam potrzeby skorzystania z toalety. Zaznaczam, że dzieje się tak prawie zawsze i w różnych pozycjach.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Pani partner podczas penetracji może uciskać pęcherz moczowy. Może to wywoływać uczucie pełnego pęcherza i potrzebę oddania moczu. Podłoże tego problemu może być różne (m.in. stan zapalny, nieprawidłowości w budowie narządów rodnych, lęk i stres związany ze współżyciem, itp.). Warto problem skonsultować z lekarzem ginekologiem, który będzie mógł wykluczyć zaburzenia somatyczne. Jeśli lekarz wykluczy problem organiczny wtedy należy podjąć się pracy z seksuologiem lub psychologiem.

Pozdrawiam