Dlaczego mi nie staje na widok kobiet?

Witam serdecznie, mam 19 lat. Masturbuję się ok. 3 razy w tygodniu czasami rzadziej, a czasami przez tydzień ani razu. Ale mój problem polega na tym, widząc np. nagą dziewczynę, pomimo że mi się podoba, mój członek nie sztywnieje. Tak samo jak mam jakieś zbereźne myśli z dziewczyną, jest podobnie, zero reakcji, natomiast kiedy widzę zdjęcie członka innego mężczyzny itd. dzieje się wręcz przeciwnie. Bez powodu członek mi twardnieje. Nie podobają mi się mężczyźni, co najwyżej czasami ich sylwetka, ale nie w taki sposób jak dziewczyny. Sam nie wiem co się ze mną dzieje. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Witam!

Fascynacja tą samą płcią i podniecenie związane z oglądaniem zdjęć czy wyobrażeniami osób tej samej płci może wynikiem rozwoju psychoseksualnego. Podczas wkraczania w świat seksu wiele bodźców działa intensywnie na młodych ludzi i prowadzi do powstawania napięcia seksualnego. Jeśli stanowi to dla Pana problem i jest przyczyną powstawania trudnych emocji, to zachęcam do konsultacji z seksuologiem lub psychologiem.

Może Pan również skorzystać z pomocy telefonu zaufania Fundacji Lambda (22 628 52 22, godz. 18-21).

Będzie Pan mógł porozmawiać anonimowo o problemach ze swoją seksualnością i otrzymać wsparcie. Zachęcam do korzystania z pomocy specjalistycznej.

Pozdrawiam