Dlaczego mnie boli podczas stosunku? Co się dzieje?

Czym może być spowodowany ból podbrzusza podczas stosunku? Od roku uprawiam seks i nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się to, nie wiem co jest grane ;/, nie wiem czy mam zacząć się martwić. Często spóźnia mi się okres o tydzień albo dwa.

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Bół brzucha lub podbrzusza podczas lub po stosunku fizjologicznie może występować w kilku sytuacjach.
Niektóre przyczyny to: dłuższa przerwa we współzyciu fizycznym, pozycja seksualna, długość męskiego członka, zmiany patologiczne, takie jak nadżerki lub polipy.
Aby ustalić dokładną przyczynę bólu należałoby skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl