Dlaczego moja zmarła mama odwiedza mnie we śnie?

Wczoraj oglądałam taki smutny odcinek jakiegoś serialu. I właśnie wtedy doszłam do tego, o co chcę zapytać. Od śmierci mama stosunkowo często mi się śni. I nieraz zastanawiałam się, dlaczego. Ale nigdy nie mogłam sama odpowiedzieć sobie na to pytanie. Nie to, że mi to przeszkadza, bo bardzo się cieszę z tego, że w ten sposób mam z nią jakiś kontakt. Wczoraj dotarło do mnie, że może ona chce, żebym pozwoliła jej odejść w spokoju. Tylko że nie wiem jak to mam zrobić? Dlatego proszę o radę.

Witam!

Sny są mieszanką codziennych przeżyć, wspomnień, doświadczeń i emocji. Są w pewnym sensie odzwierciedleniem świata zewnętrznego i psychicznego.

Niedawno zmarła Pani mama. Takie przeżycie jest bardzo trudne dla człowieka. Niektóre osoby widzą osoby zmarłe, czują ich obecność, słyszą ich głos, ale również spotykają ich w snach. Pani rana jest świeża, przez co uczucia i przeżycia są bardzo silne. Pani mama może pojawiać się z tego powodu w Pani snach.

Może Pani skorzystać w tej sprawie z pomocy psychologa i rozpocząć pracę nad swoimi emocjami.

Pozdrawiam