Dlaczego mojemu partnerowi opada członek podczas stosunku?

Mój mężczyzna ma 25 lat. Gdy chcemy się kochać to jemu penis odmawia posłuszeństwa, mówi że ma ochotę, ale nic mu nie staje. Ja muszę mu pomagać. Dlaczego tak się dzieje?
ponad rok temu

Witam!

Przyczyn osłabienia erekcji podczas stosunku jest wiele. Niestety, tak fragmentaryczny opis nie pozwala na dokładne ustalenie powodów tej dolegliwości.
Przyczyny te mogą mieć charakter zarówno organiczny, jak i psychiczny. W przypadku tych drugich, najczęściej wiąże się ze stresem, nerwowymi sytuacjami dnia codziennego, a także właśnie obawą o niepowodzenie zbliżenia.

Znaczenie może mieć również nieprawidłowa dieta, nałogowe stosowanie używek czy nadmierna masturbacja.

Pozdrawiam