Dlaczego nie mam ochoty na seks i czuję się ciągle zmęczony?

Dzień dobry. Od niedawna mam problem, bo nie mam ochoty na seks. Nie wiem co robić, jestem ciągle śpiący i zmęczony, brak mi sił i czasem apetytu. Chodzę na siłownię. Nie wiem co jest? Biorę odżywkę białkową, ale ona chyba nie ma nic z tym wspólnego, prawda? Jak się całuję z partnerką to mam wzwód, ale nie mam ochoty po prostu. Co mam robić?

ponad rok temu

Witam!

Brak ochoty na współżycie, mimo występowania wzwodu może być powodowany zarówno przyczynami psychicznymi jak i organicznymi. Ogólne przemęczenie, ale także stres, nerwowe sytuacje, niestabilny tryb życia mają ujemny wpływ na popęd seksualny. Znaczenie może mieć również niewłaściwa dieta lub stosowanie używek.
Zalecam kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu w celu wdrożenia odpowiedniego postępowania diagnostycznego oraz eliminację czynników, o których mowa wyżej.
Pozdrawiam