Dlaczego nie mam okresu? Ciążę wykluczam

Po pierwsze, to spóźnia mi się okres. Ciążę jednak wykluczam, bo nie doszło do pełnego stosunku, skończyło się na pettingu. Poza tym zrobiłam 3 testy ciążowe (różnych firm) i wszystkie negatywne. Trzy dni bolało mnie podbrzusze (myślałam, że na okres), potem ból jakby "przeniósł" się na resztę brzucha (w tym pod żebra i czasem serce) i lekko promieniuje w okolice pleców. Przestaje boleć przy nagrzewaniu. Okresu dalej nie ma, ale za to czasem ból głowy lub zawroty. Ostatnio zauważyłam upławy. Raz mam zaparcia, a innym razem biegunkę. Nie mam ochoty jeść. Co może mi dolegać? Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Brak informacji jak bardzo "spóźnia się" miesiączka. Opisane objawy mogą wskazywać na stan zapalny dróg rodnych. Wskazana jest wizyta u ginekologa, badanie ginekologiczne, być może pobranie wymazu z dróg rodnych.

Pozdrawiam