Dlaczego nie mam plamienia po tabletce 72h po stosunku?

Witam. Mam bardzo stresujące pytanie. Uprawiałam seks 7 dni przed miesiączką, może troszkę wiecej, po czym wzięłam tabletkę 72. Tabletkę brałam 11 sierpnia, dziś jest 16, niestety nie mam ani okresu ani wspomnianych przez moje poprzedniczki plamień wywołanych po tabletce 72 po. Wcześniej zdarzały się stosunki bez zabezpieczenia, natomiast nie okraszone wytryskiem w mojej pochwie jak każdy, do którego doszło. Zamiast spermy widniała przezroczysta wydzielina. Wcześniejsze stosunki były ponad tydzień przed feralnym seksem i wzięciem tabletki po, lecz test był negatywny. Proszę o wyjaśnienie, zrobiłam milion testów i nic. Nabrzmiałe, bolące piersi przestały boleć i rosnąć jak to jest w tym okresie. Błagam o pomoc.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli jedyną stosowaną przez Panią "metodą" zapobiegania ciąży był stosunek przerywany, to szansa na zapłodnienie była niezwykle duża (nie chroni on przed niczym). Proponuję wykonać jeszcze jeden test - jeśli będzie negatywny, spokojnie czekać na miesiączkę i w między czasie skontaktować się ze swoim ginekologiem.