Dlaczego nie mam wytrysku, tylko jakąś białą maź?

Witam, pod koniec stycznia kończę 13 lat i będę już mieć 14. Otóż mój problem dotyczy penisa. gdy stoi ma 8cm, wydaje mi się, że to za mało, ale mniejsza z tym bo każdemu rośnie w innym wieku tak mi się wydaje. Ale pytanie dotyczy czegoś innego. Nie wychodzi mi żołądź na wierzch. Gdy penis jest we zwodzie i jestem czymś podniecony to widać tego żołędzia spod skóry wyraziście, ale on nie wychodzi na wierzch. I to mnie martwi. Wydaje mi się ze powinienem go mieć już na wierzchu. I zauważyłem, że jak się patrzy na niego z góry to widać jakąś żyłkę, która idzie do tego żołędzia. Nie wiem czy to pomoże, ale jednak pisze i jeszcze próbowałem się pewnego razu masturbować to dochodzi do orgazmu, tak mi się wydaje bo są skurcze takie w okolicy członka, jest jakaś biała maź na główce tego żołędzia, bo go widać lekko jak naciągnę, ale nie dochodzi do tak zwanego wytrysku. Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ wstydzę się powiedzieć mamie, a ojca nie mam. Do lekarza wstydzę się wybrać, dlatego szukam pomocy w internecie.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W Twoim wieku powinna już przebiegać prawidłowo spermatogeneza, w związku z tym po stymulacji powinna następować ejakulacja (ilość spermy może być niewielka). Jeśli ejakulat nie pojawia się w ogóle to jest to niepokojący objaw. Być może obserwacja ejakulatu mogła być utrudniona poprzez napletek.
Prawidłowo, podczas wzwodu żołądź pozostaje okryta napletkiem, widoczna jest tylko okolica cewki moczowej. Dopiero po ręcznym odprowadzeniu napletka powinna uwidocznić się cała żołądź. Jeśli niemożliwe jest wykonanie odciągnięcia napletka może to sugerować stulejkę. Stulejka należy do częstych wad wrodzonych, zazwyczaj jest rozpoznawana już u niemowląt jednakże zdarzają się przeoczenia. Taka sytuacja wymaga konsultacji urologicznej. Po potwierdzeniu takiego stanu rzeczy, leczeniem zazwyczaj jest plastyka napletka.
Jeśli opisane problemy występują u Ciebie, wówczas wskazana jest konsultacja urologiczna.

Redakcja abcZdrowie.pl