Dlaczego odczuwam silny ból podczas stosunku?

Mam problem, mianowicie gdy podczas stosunku mój napletek zostanie ściągniety z żołędzia odnoszę bardzo bolesny ból żołędzia. Co może być przyczyną mojego problemu??

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie do końca rozumiem zadane przez Pana pytanie- problem istnieje tylko podczas współżycia, czy w innych okolicznościach także? Pojawił się w ostatnim czasie czy występuje od zawsze? Czy występują inne objawy - zmiany skórne, świąd, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej?

Niestety konieczne jest badanie lekarskie w celu postawienia rozpoznania i zalecenia leczenia.
Jeżeli występują zmiany skórne proszę skonsultować się z dermatologiem, natomiast w innym razie proszę udać się do urologa.
Pozdrawiam.