Dlaczego penis mojego chłopaka nie może wejść mi do pochwy?

Witam, Mam 18 lat i jestem kobietą. Wczoraj razem z moim partnerem po długich rozmowach zdecydowaliśmy się na seks. Ja jestem dziewicą, on jednak już miał za sobą ten pierwszy raz. Wszystko było w porządku, gra wstępna super, pochwa nawilżona, jednak gdy mój mężczyzna chciał włożyć penisa do pochwy - nie dało się, nie wejdzie nawet odrobinę. A jak już wydaje się, że może do czegoś dojść od razu łapie mnie przeraźliwy ból, jakby coś mnie rozrywało, jednak penis nie może wejść do pochwy. Jestem załamana, nie wiem co mam robić. Co więcej, nie spinam się, jestem mniej więcej rozluźniona. Kocham mojego chłopaka i jestem całkowicie gotowa na seks! Proszę o pomoc!

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Błona dziewicza wykazuje znaczną zmienność osobniczą co do kształtu i grubości. W opisanej sytuacji być może błona dziewicza jest dosyć stabilna, stąd problem z defloracją.
Warto skonsultować problem z ginekologiem. Być może konieczna będzie pomoc ze strony ginekologa w wykonaniu defloracji. Pomoże to uniknąć nadmiernego bólu i ewentualnego krwawienia podczas pierwszego stosunku.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.
Redakca abcZdrowie.pl