Dlaczego po pettingu moją dziewczynę boli brzuch?

Witam:), Od jakiegoś czasu uprawiam z moją partnerką petting i po nim moja partnerka miewa bóle brzucha. Dodam, że nie osiąga ona orgazmu, czasem się "powstrzymuje" i nie dochodzi, najsilniejszy ból miewa wtedy kiedy jest już bardzo blisko. Czy to może być od tego? Czy petting, częsty, jest bezpieczny dla jej zdrowia? Czym są spowodowane bóle brzucha? Dodam też, że najczęściej nie jesteśmy sami w domu i moja partnerka się trochę stresuje i spina. Czasem też bywa niewystarczająco nawilżona. Ale najbardziej chodzi o te bóle, czy przyczyną jest nieosiągnięcie szczytu prze nią?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

W celu postawienia właściwego ustalenia przyczyny dolegliwości bólowych konieczne jest zbadanie Twojej partnerki. W czasie pettingu nie powinno dochodzić do tego typu zaburzeń. Ze względu na podniesiony temat stresu mogę przypuszczać, że ból ma podłoże psychogenne. Bez rozmowy nie jestem w stanie określić przyczyny lęku, ale najczęściej jest on związany ze stresem,  z podświadomą obawą zbliżającego się bólu a także ciąży. Przyczynę tę może potwierdzać brak odpowiedniego nawilżenia partnerki.
Pozdrawiam