Dlaczego po pieszczotach krwawiłam?

Podczas pieszczot mój chłopak wsadził mi palce do pochwy, a jestem jeszcze dziewicą i krwawiłam tydzień i bardzo bolało i podczas kolejnych też krwawiłam - czy to jest normalne?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Być może pod czas pieszczot, została naruszona twoja błona dziewicza. Z tego powodu mógł pojawić się ból oraz lekkie krwawienie. Jeżeli jednak po tym incydencie krwawienie trwało jeszcze przez tydzień, a nie było ono wynikiem menstruacji, należy zgłosić się z tym problemem do ginekologa.

Serdecznie pozdrawiam