Dlaczego pojawił się siniak na górnej powiece?

  Na powiece w ciągu dnia pojawił się siniak, który jest na połowie powieki. Pojawił się nagle. Powieka ani oko mnie nie boli.

ponad rok temu

Witam!

Podała Pani zbyt mało szczegółów odnośnie zmiany, która pojawiła się na powiece. Jeśli gdzieś się Pani uderzyła i rzeczywiście jest to siniak bądź jeśli Panią coś ugryzło to z pewnością wchłonie się samoistnie. Jeśli jednak nie kojarzy Pani takowej sytuacji, proponowałabym udanie się do lekarza okulisty celem zdiagnozowania powstałej zmiany, gdyż może tworzy się tam jakaś brodawka, cysta itp.

Pozdrawiam serdecznie!