Dlaczego przeraża mnie życie i własna seksualność?

Mam 20 lat. Przeraża mnie życie, rzeczywistość. Nie chcę wolności, to przekleństwo. Straciłam grunt pod nogami, całą ochronę. Codziennie nachodzą mnie myśli, po co się urodziłam, lepiej, żebym umarła po urodzeniu. Wolę umrzeć niż żyć w ciągłym strachu. Wszystkie moje ideały, plany, marzenia runęły. Nie uprawiam seksu, ale moja seksualność mnie przeraża, mam ochotę uciec przed sobą. Nie chcę, żeby seks istniał. Czy to "grzech" czegoś chcieć? Jak sobie pomóc? Dlaczego tak się stało?

Skoro Pani odczucia są inne, i sprawiają że Pani cierpi, to znak, że wystąpiło jakieś zaburzenie: przeżywania, spostrzegania siebie i świata. Dlatego terapia jest dla Pani. Pomoże zrozumieć, co poszło nie tak, że odczuwa Pani inaczej, oraz naprawić te "braki".

http://www.krakowpsycholog.com.pl/