Dlaczego przy innych partnerkach nie chce mi stać?

  Witam, mam 21 lat i wydaje mi się, że jestem uzależniony od seksu, gdyż ciągle odczuwam taką potrzebę. Jestem z dziewczyną od 5 lat i z nią nie mam problemu z erekcją, ale w między czasie współżyję z innymi kobietami. Tu jest właśnie problem, bo za każdym razem, gdy próbuje to zrobić z inną partnerką to jest brak erekcji i nie wiem dlaczego. Czy to jest jakaś choroba? Z jedną z dziewczyn próbowałem już chyba z 10 razy i nic, mimo iż strasznie mnie pociąga i w ogóle wszystko jest OK do momentu, gdy przychodzi co do czego, wtedy mi opada i koniec. Kupiłem nawet A*** i nic mi nie pomaga, co mam zrobić? Powiem jeszcze, że pracuje często po 24 lub 48 godzin i mam stresująca pracę, bo mam ciągły kontakt z bronią i w ogóle jest wiele stresujących sytuacji. Nie wiem, co mam zrobić.

Lek. Marta Hat

Witam!

Problemy z erekcją u mężczyzn należą do bardzo częstych problemów. Są dwie podstawowe grupy schorzeń mogących się do tego przyczyniać: organiczne - związane w patologią w obrębie układu moczowo-płciowego i czynnościowe - na podłożu psychologicznym.
 Fakt, że wzwód występuje podczas masturbacji, czy z inną partnerką skłania ku naturze czynnościowej problemu.
Bardzo częstym źródłem problemów w tej sferze są problemy natury psychologicznej -  nieświadome emocje, które mogą przyczynić się do braku wytrysku. Przykładowo, strach przed niemożnością zaspokojenia kobiety, czy ukryta złość w stosunku do partnerki . W wielu przypadkach pary z zaburzeniami natury seksualnej odrzucają się, są pełne sprzecznych uczuć lub skrywają jakieś emocje oddziałujące na ich relacje.
Istotnym czynnikiem przyczyniającym się do powstawania problemów ze wzwodem jest także stres. Zbyt nerwowy tryb życia, codzienne problemy, brak czasu, współżycie z wieloma partnerami jednocześnie i pośpiech nie sprzyjają komfortowej atmosferze we współżyciu.

 Pozdrawiam serdecznie!