Dlaczego schodzi mi skóra z penisa?

Witam. Po ostatnim stosunku z żoną, która jest w ciąży, zauważyłem, że z penisa zaczęła schodzić skóra (w podobny sposób, jak przy oparzeniach słonecznych). Natomiast małżonce zaczęły wydobywać się białe upławy o takim mleczno kwaśnym zapachu oraz okolice pochwy zaczęły bardzo ją swędzieć. Po przeczytaniu kilku artykułów w sieci sam już nie wiem, co to może być. Czy to jakiś rodzaj grzybicy, zapalenia, czy też normalne zmiany kwasowości pochwy przy ciąży? Proszę o szybką poradę. Dziękuję

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną mogą być wszystkie wymienione przez Pana stany. Aby ustalić przyczynę objawów konieczne jest badanie. Żona powinna skontaktować się z ginekologiem, który po badaniu, jeżeli będzie taka potrzeba, zastosuje odpowiednie leczenie.

Jeżeli postawione zostanie rozpoznanie grzybicy proszę się zastanowić nad równoczesną terapią również Pana.

Pozdrawiam.