Dlaczego śni mi się osoba z rodziny?

dlaczego sni mi sie czesto osoba z mojej rodziny nie wiem o co chodzi czasami boje tych snow niedlugo bede sie bala zasnac odpowiedzcie jak to interpretowac

Dzień dobry!

Nie każdy sen można zinterpretować i nie każdy sen musi coś oznaczać. Być może w ostatnim czasie częściej myśli Pani o tej osobie? Być może w przeszłości wydarzyło się między Wami coś istotnego? Być może generalnie temat rodziny i członków rodziny jest dla Pani osobiście istotny i często pojawia się w snach? Być może intuicja podpowiada Pani, że w związku z tą może w przyszłości zdarzyć się coś istotnego? Być może po pierwszym jednym-dwóch snach o tej osobie zaczęła Pani intensywnie zastanawiać się nad tym tematem i ten właśnie stres wywołał powtarzanie się podobnych snów? Przyczyn może być wiele, od istotnych emocjonalnie bo bardziej błahe, "przypadek". Z pewnością nauka nigdy nie potwierdziła "przewidywania przyszłości", "snów proroczych" itp.

Pozdrawiam!