Dlaczego śnią mi się dziwne sny?

Witam. Co jakiś czas mam dziwne sny np. Ze wypadają mi żeby albo ostatnio śniło mi się ze dwie osoby stały chyba lekarze i mówili do mnie ze mam nerwice a druga Tato osoba ze mam guza w mózgu. Na drugi dzień wstałam i zaczęłam czuć ze coś mam w głowie chociaż nie mogę określić co to jest. Co mam robic

Marzenia senne w sposób symboliczny opisują nasz aktualny stan emocjonalny. Pana sen potraktowałbym jako sygnał jakiegoś wewnętrznego konfliktu. Oczywiście ból głowy może być przedmiotem konsultacji z lekarzem ale raczej nie ma podstaw aby sądzić, że wyśniony guz w mózgu się ziścił.

Gdyby sny się powtarzały a dodatkowo pojawiło się napięcie emocjonalne lub uczucie znużenia i zmęczenia proponuje konsultacje psychologiczną.