Dlaczego spóźnia mi się miesiączka? Nie jestem w ciąży.

Dlaczego spóźnia mi się miesiączka? Robiłam test ciążoiwy już kilka razy i wychodził negatywnie... Więc dlaczego spóźnia mi się miesiączka? Dodam tylko, że niedawno miałam zapalenie pęcherza i towarzyszył mi ból nerek..

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Opóźnienie miesiączki może mieć związek z przybytą chorobą oraz zastosowanym leczeniem. Innymi czynnikami, które wpływają na brak okresu w terminie są stres, duży wysiłek fizyczny, zmiana kilimatu, intensywne odchudzanie oraz zaburzenia hormonalne. Gdyby kolejne cykle były nieprawidłowe, wskazana będzie konsultacja gnekologiczna.
Pozdrawiam