Dlaczego swędzi i piecze mnie pochwa?

witam! Mam 22 lata.kilka dni temu skończył mi się okres i od tego czasu swędzi i piecze mnie pochwa oraz wydostaje się z niej brązowy śluz. Okres zawsze mam regularnie i taka dolegliwość przytrafiła mi się pierwszy raz. Jest to tak nieprzyjemna dolegliwość, nie do opisania! Nie wiem co robić? Bardzo proszę o radę! Pozdrawiam!

22 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani objawy wskazują na infekcję. Może mieć ona podłoże bakteryjne lub grzybicze. Powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, który Panią zbada i po ocenie przyczyny da odpowiednie globulki. Jeżeli leczenie nie przyniesie skutku konieczna może być pełniejsza diagnostyka z posiewem włącznie.

Pozdrawiam serdecznie!