Dlaczego w 6 tygodniu ciąży nie mam żadnych objawów?

Witam!

Mam takie pytanko, niedawno miałam dostać miesiączkę i dwa dni po czasie dostałam tylko lekkiego prawie znikomego plamienia, które trwało 5 dni i też zauważyłam, że stałam się nieco drażliwa nawet więcej niż nieco zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł POZYTYWNY po powtórnej próbie również jeszcze jedynym i jedynym objawem są bolące sutki :P i to by było na tyle z objawów, a z tego co zostało wyliczone powinna być w 6 tygodniu ciąży i niektóre objawy powinny być już widoczne.

Moje pytanie brzmi czy to będzie oby na pewno ciąża może ktoś z was bardziej się w tym temacie orientuje??? Oczywiście wizytę u ginekologa mam już umówioną, ale dopiero na wtorek więc domyślacie się, że ''burza mózgów'' trwa ... i trwa... Pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

W ciąży mogą pojawić się krwawienia do 3-4 razy, które przypadają na czas miesiączki. Inne objawy ciąży mogą pojawić się później. Dolegliwości bólowe piersi mogą być na początku jedynym objawem. Wynik testu ciążowego wskazuje na to, że jest Pani najprawdopodobniej w ciąży. Wizyta u ginekologa pozwoli na wyjaśnienie sytuacji.

Pozdrawiam