Dlaczego waga stoi w miejscu? Co robić?

Mam 32lata stosuję dietę niskokaloryczną, przez dwa miesiące waga spadła 10kg z74 na64 teraz od dwóch tygodni waga stanęła, ostatni posiłek zjadam o 18 mam za sobą dwie ciąże na brzuchu bardzo wolno chudnę. Proszę o jakąś radę. Poza tym dalej jem tak samo nic się nie zmieniło.
32 LAT ponad rok temu

Witam,

Tak naprawdę podała Pani bardzo niewiele szczegółów na swój temat.
Nie wiem w jaki sposób się Pani odchudzała, ile kcal dostarczała organizmowi, czy jest aktywna ruchowo.
Dziesięć kg zrzuconych w ciągu 2 miesięcy to bardzo dużo (zalecane tempo to 4kg miesięcznie).
Chwilowy zastój masy ciała jest zjawiskiem całkowicie fizjologicznym i normalnym, nie ma powodów do niepokoju.
Masa ciała chwilowo może się zwiększać w związku z występującą miesiączką.
Czasem wynikiem są zaparcia, "chwilowe napady obżarstwa", skłonność organizmu do występowania obrzęków.
Myślę, że nie ma sensu się niepokoić. Najlepiej, gdyby pozostawała Pani pod opieką dietetyka.

O innych przyczynach zastoju masy ciała przeczyta Pani na:
http://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe
http://portal.abczdrowie.pl/dlaczego-tyjemy
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-nie-chudne-2

Ćwiczenia "kształtujące" mięśnie brzucha znajdzie Pani w serwisie www.abccwiczenia.pl
W przypadku jakichkolwiek schorzeń, czy niedawno przebytego porodu, przed ich włączeniem proszę zasięgnąć porady lekarza.
Polecane formy ruchu to: zajęcia aerobiku, pływanie, aqua aerobik.

Pozdrawiam