Dlaczego zamiast okresu mam tylko plamienia?

Witam! Od 4 lat leczę się B*** na obniżenie prolaktyny, więc miesiączkę miałam różną, ale zawsze była normalna. Teraz, od marca, mam praktycznie same plamienia.

Byłam w kwietniu z tym u lekarza i powiedziała mi, że będę miała następną w normie - wcale tak nie było, może jeden dzień miałam słabszą, ale potem znowu plamienie. W czerwcu miałam od 10 do 16 same plamienia, w lipcu nic, a teraz, w sierpniu, 2 i 3 miałam plamienia, a dzisiaj słabiutką na dodatek brązową. Czy to jest normalne? Proszę o odpowiedź

Redakcja abcZdrowie

By wyjaśnic naturę Pani dolegliwości, proponuję udanie się do poradni endokrynologiczno-ginekologicznej (wymagane jest skierowanie).