Dlaczego zmalały mi piersi po poronieniu?

Witam Państwa!
Mam 20 lat, 163 cm wzrostu i 47 kg wagi, która się nie zmienia, jest cały czas taka sama, a pomimo tego zmalały mi piersi podczas ostatniego miesiąca....
Dodam, że na początku września poroniłam ciążę w 6-7 tygodniu. Wiem, że podczas ciąży piersi rosną a potem maleją, ale w moim przypadku moje piersi zrobiły się o wiele (jakiś jeden rozmiar) mniejsze niż przed ciążą!
Jaka jest tego przyczyna? Proszę pilnie o pomoc, bo się niepokoję. Wszystkie biustonosze zrobiły się na mnie o jeden rozmiar za duże! Nie byłam z tym u lekarza. Koleżanka mówi, że to może przez utratę na wadze, ale ja ważę cały czas tyle samo! Tyle co przed ciążą i po! Moja waga stoi wiec w miejscu.
Normalnie też się odżywiam. Przynajmniej tak sądzę. Co zrobić, żeby moje piersi były większe? Czy są jakieś ćwiczenia? Preparaty sprawdzone? Dieta?
Proszę mi pomóc
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie,

Podczas ciąży dochodzi do powiększenia piersi. W Pani przypadku zmniejszenie piersi ma najpewniej związek z poronieniem.

W sprawie ćwiczeń powinna się Pani zgłosić do dobrego instruktora, który da Pani odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam